PIRÁTSKÝ DĚTSKÝ KARNEVAL

13.01.2019 / 18:00

V neděli 13. ledna se vydaly některé děti z Dětského domova na Pirátský dětský karneval na Záložnu. Teda, co to vlastně píšu…☺. Vydala se tam Večernice, pirátka, pirát a šašek.

Při vstupu do sálu vítaly karnevalové masky opičky FIFI a OLA a měly pro ně připravený sladký dárek. Tyto roztomilé opičky karneval zpestřovaly a náš pirát s šaškem s nimi dováděli. Celou pirátskou show uváděl pravý pirát, kterému zdatně pomáhaly dvě pirátky. A byla to teda velká show!! Masky tančily na hudbu různých žánrů (od valčíku až po hip – hop). Měřily síly v různých soutěžích (např. podlézaly pod mečem; zkoušely se dostat z kruhu ven; skládaly obrázky z vršků PET láhví; lovily poklad v pirátské truhle..). Pirát si je vyzkoušel i ve vědomostním kvízu. Na konci tříhodinového karnevalu měly masky i dost sil na to, aby „zapařily“ na nejrychlejší písničku na světě☺. Pauzu při karnevalovém dovádění vyplnily děti z taneční skupiny KASTER se svými tanečními vystoupeními. Dokladem toho, že se tato akce vydařila, byl vidět sice unavený ale velmi spokojený výraz na tvářích všech dětí. Pirátský mejdan jsme si opravdu užili a už teď se těšíme na další.