585 342 178, 602 876 287 585 341 394, 722 606 585 723 207 816 Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

Barvám neutečeš - 6. května 2017

« zpět
09.05.2017 / 10:28

IV. ročník BARVÁM NEUTEČEŠ – Olomouc

Ráno v 8 hodin jsme vyrazili autobusem do Olomouce - 10 dětí a 2 tety. Krásné počasí nám přálo, tak jsme procházkou došli na výstaviště Flóra. Zde proběhla prezentace, kdy jsme všichni dostali tašku s propagačními materiály, sladkostmi, barvami a tričkem. Dopoledne jsme absolvovali cestu po výstavišti, kde byly rozmístěny stánky sponzorů. Ti si připravili různé workshopy např.: nafukování balónků, malování barvami na zeď, jízda na koloběžce, skákací hrad, aj. Ve 12 hod. byl připraven program, kde vystoupil zpěvák Milan Peroutka a herečka Mariana Prachařová. Samotný běžecký závod byl odstartován ve 13 hodin. Zúčastnilo se přibližně 4 tisíce běžců. Kdo proběhl cílem, byl vítěz a dostal medaili. Po celou dobu byly k dispozici sáčky s barvami, které po sobě účastníci házeli, ať už před závodem, nebo během závodu. Děti z akce odjížděly spokojené a pořádně barevně špinavé. Protože nikdo z nás jsme barvám neutekli.