585 342 178, 602 876 287 585 341 394, 722 606 585 723 207 816 Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

"Nový start s Veronikou"

« zpět
17.12.2018 / 11:00

V předvánočním čase 17.12.2018 navštívila náš DD v rámci projektu "Nový start s Veronikou"  modelka, miss a "holka z děcáku"  Veronika Kašáková se svými přáteli - Terezou Kramlovou, Jirkou Tkadlčíkem a dalšími.

Po pravdě - děti moc nevěděly co mají od její návštěvy čekat, ale nakonec vše předčilo jejich očekávání. Veronika je od první chvíle zaujala svým lidským přístupem. Nadšeně a se zaujetím poslouchaly její životní příběh a svěřovaly se jí se svými. Děti jí braly jako jednu z nich, a tak i všechny rady do života přijaly mnohem lépe, než od nás "tet - vychovatelek". I to, že nejsou žádné chudinky, které bude celý život každý litovat, ale že se musí sami snažit zvládat problémy, překážky a najít si svou cestu v životě.

Velkým motivátorem pro všechny byl i Jirka Tkadlčík - nejsilnější muž světa a český průkopník strongman sportu, který dokáže utáhnout i kamión :-) Nejen že dětem předvedl svou sílu, ale hlavně to, že si umēl jít za svým cílem, něco pro to udělat, obětovat, protože nic není v životě zadarmo. Ukázal dětem, že není jenom "Super-man", ale i super-člověk s velkým srdcem a pozitivním přístupem k životu. Děti si pak se všemi povídaly i jednotlivě - o samotě. Po skončení se jednotně shodly "že to bylo SUPER" :-)

Určitě jim tato návštěva hodně dala a posunula je kousek dál v jejich uvažování o životě. Moc za ni ještě jednou děkujeme a přejeme Veronice a celému jejímu týmu hodně zdaru v jejich záslužné činnosti a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v Novém roce :-)

Počet komentářů celkem: 0
webdesign Studio R3D